Den otevřených dveří

Home / Akce pro seniory / Den otevřených dveří

Uspořádali jsme historicky první Den otevřených dveří v našem Domově s pečovatelskou službou. A jak se povedl? Podívejte se sami …

V minulých měsících jsme velmi intenzivně pracovali na tom, aby náš Dům s pečovatelskou službou řekněme, tak trochu „rozkvetl“.

Vymalovali jsme, uklízeli, odváželi nepotřebné věci, skříně a to, co nám již mnoho let nesloužilo a nahromadilo se zde.

Mnoho hodin jsme trávili i výrobou dekorací a zkrášlováním našich prostorů. Stálo nás to hodně sil, ale především nám to dělalo velkou radost. 

Uvědomujeme si, že záleží na tom, aby náš Domov byl hezkým a příjemným místem pro naše klienty.

Před Vánoci jsme se rozhodli, že uspořádáme Den otevřených dveří, abychom mohli i našim spoluobčanům a případným dalším zájemcům ukázat, jak naše prostory po této proměně vypadají a především, co vše nabízíme našim klientům i spoluobčanům.

Měli jsme všichni velkou radost, že i přes velké mrazy v tento den, byla Vaše účast hojná, předčila hodně i naše smělá očekávání. Za účast Vám všem děkujeme.

Společně jsme si nejen popovídali u kávy a čaje, ale prošli jsme i společné prostory a ukázali všem zájemcům, jak to u nás funguje. Děkuji všem, kteří se podíleli na změnách v našem Domově s pečovatelskou službou a také všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *