Kavárna Tančírna – slavnostní otevření 9. června 2017

Home / Akce pro veřejnost / Kavárna Tančírna – slavnostní otevření 9. června 2017

Dne 9. června 2017 jsme se vší parádou a především s úžasným pocitem radosti otevřeli budovu Tančírny pro širokou veřejnost.

Tato krásná budovy v naší obci stála již pár let a bylo škoda, že nebyla doposud příliš využívána. Dali jsme si závazek, že tuto budovu s krásnou energií a na nádherném místě probudíme k životu.

Našim cílem je otevřít toto krásné místo pro širokou veřejnost, dát jej k dispozici místním obyvatelům i návštěvním obce. Rádi bychom zde uspořádali akce pro veřejnost, při kterých budeme prosazovat šikovné a úžasné občany z naší malé podhorské vesničky.

V naší obci žije spoustu lidí, kteří si zaslouží dostat prostor a možnost ukázat široké veřejnosti svůj talent a své umění. Věříme, že se nám letos podaří do Tančírny pozvat mnoho báječných umělců a nadšenců.

Zároveň zde otevřeme malou kavárnu, aby si lidé v Loučné měli možnost někde příjemně posedět i kávy, něčeho dobrého a propojovat se, povídat si a užívat si krásnou atmosféru tohoto jedinečného místa i naší obce.

Při slavnostním otevření jsme požádali pana učitele Lukáše, paní učitelky Svatoňovou a Lukášovou o to, aby nám přišli zazpívat a ukázat své umění. Zazpíval sbor Tap-Týda a velmi jsme si jejich vystoupení užili. Děkujeme, bylo to báječné a Vy jste také báječní 🙂

V tento den jsme společně s dětmi také pomalovali schody do budovy Tančírny – vznikly krásné květinové schody. Točili jsme zmrzlinu a byla podle Vašich reakcí výborná. Nechyběla ani čokoládová fontána od Jany Kašparové, spoustu zákusků, koláčků, dortů, kávy apod.

Děkujeme, že jste přišli a věříme, že se takto příjemně budeme potkávat celé léto …

Díky, moc si Vaší podpory vážíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *