Loučenské hody podzim 2017

Home / Akce pro veřejnost / Loučenské hody podzim 2017

Loučenské hody – akce, na kterou jsme se moc těšili a dlouho připravovali. Zakončit sezónu na Tančírně jsme chtěli stylově. Dobré jídlo, dobrá muzika, dobré pití, dobrá zábava. To byly hesla, kterými jsme se řídili celou sezónu.

Zcela otevřeně Vám přiznáme, že nám naplánování a přípravy na tuto akci dlouho trvaly a byly náročné. Když připravujeme nějakou akci, držíme se zásady, že tuto akci děláme pro občany (a návštěvníky) Loučné, aby se dobře pobavili a zažili něco nového.

Zároveň se však musíme a také chceme držet zásady, že akce nesmí být prodělečná, že na ní alespoň něco málo vyděláme. Nemůžeme si dovolit udělat akci, při které budeme v mínusu.

Asi tušíte, proč o tom píšu. Víme, že grilovaného prasátka bylo nakonec málo, nezbyly ani koláče, burčák, jitrnice a jelita. Omlouváme se, ale týden dopředu objednávat zboží, netušit, zda vyjde počasí a kolik z Vás přijde … No zkrátka, není to vůbec jednoduché předem odhadnout, ale věřte, že jsme se fakt hóódně snažili.

Připravili jsme pro Vás:

  • pečené selátko (toho bylo opravdu málo), ale pečená žebra a klobásy jsme grilovali ještě o půlnoci 🙂
  • koláče z Velkolosinské pralinkárny a koláče a trubičky od paní Korbelové (a po nich se opravdu zaprášilo, ale sladkého jsme měli dost a naše vitrína lákala ještě k ránu a někteří podlehli a dali si sachr nebo třeba marlenku)
  • burčák ve dvou variantách (vypilo se ho opravdu šílené množství), ale chutnalo i víno, které bylo dost i přes to, že někdo vypustil, že víno není, ale věřte, že toho jsme fakt měli velké a dostatečné zásoby
  • točené pivo, včetně bylinkového, které se stalo velkým hitem
  • od pana Jaše z Maršíkova jste mohli ochutnat např. Jeřebinku, Ořechovku apod.

Výběr byl tedy pestrý a i ti, kteří přišli až hodně pozdě, tak možná už nemohli ochutnat vše, ale o hladu ani žízni rozhodně nezůstali 🙂

Velmi hezké reakce jsme měli také na tvořivé dílny pro děti i dospělé, za jejichž přípravu a realizaci děkujeme dětem a také paní Ince Daňové.

A velká pochvala a poděkování patří také dětem z MŠ a ZŠ Loučná, jejich obrázková galerie Tančírně nejen hodně slušela, ale byla také krásným překvapením pro rodiče a všechny další návštěvníky této akce. Jsme moc rádi za aktivní spolupráci s naší školou a školkou, děkujeme moc …

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *