Maškarní bál pro děti z Mateřské školky a mini koncert Aničky Lukášové

Home / Akce pro seniory / Maškarní bál pro děti z Mateřské školky a mini koncert Aničky Lukášové

Ve čtvrtek 22. února k nám zavítali děti z Mateřské školky. Vždy když přijdou, tak nám udělají velkou radost. A proto jsme jim tuto radost chtěli trošku oplatit.

Tentokrát jsme si pro ně připravili Maškarní bál – tvoření masek a tancování. Když děti přišli, tak si nejdříve každé děťátko vyrobilo svoji čelenku. Holčičky si vybarvily korunky jako královny či princezny a pro kluky jsme připravili čelenky pirátské.

Poté dostali prostor děti a zazpívali nám pásmo zimních písniček, jako vždy se jim to krásně povedlo a moc nás potěšily. Dokonce děti měli úplnou premiéru a za doprovodu Aničky Lukášové poprvé zazpívali s kytarovým doprovodem. Moc se jim to společně povedlo a krásně nás překvapily, viz. krátká ukázka ve videu.

Náramně jsme si užili i malý koncert Aničky Lukášové, která nám zazpívala písničky ze své vlastní tvorby s doprovodem kytary. Její malebný hlas se krásně rozezněl po celém našem domově a bylo krásné slyšet tuto nadějnou a velmi krásně zpívající zpěvačku při koncertu, který věnovala jen nám. Děkujeme 🙂

 

A potom jsme si pustili Míšu Růžičkovou a další interprety a společně jsme si zatančili a zadováděli. Nám se to moc líbilo a věříme, že dětem také. Každopádně jejich rozzářené oči prozrazovali, že byly také moc spokojené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *