Ples – příprava tomboly

Home / Akce pro seniory / Ples – příprava tomboly

Naše obec Loučná nad Desnou pořádala ples. A zaměstnanci obce nás požádali, zda bychom jim nepřipravili nějaké dárky do tomboly. Hned jsme nadšeně souhlasili, vždyť to byla další skvělá příležitost potkat se, popovídat a společně něco vytvořit.

Chvíli jsme přemýšleli, co bychom mohli vytvořit a potom jsme se pustili do díla. Pan Turek (náš údržbář) si vzal pod svá křídla přípravu, pečení a zdobení věnečků. Přiznáme se, tak krásně to u nás vonělo, že bylo velmi těžké odolat a neochutnat.

Popravdě, nevydrželi jsme a ochutnávali. Až jsme měli strach, abychom krabičky s věnečky měli dost plné a nemuseli péct ještě další várku 🙂

Ale dopadlo to dobře, krabičky jsme úspěšně naplnili, věnečků bylo dost a stihli jsme ochutnat všichni a ještě i něco málo rozdat těm, které máme rádi. Na ples jsme připravili 2 plné krabičky výborných věnečků.

A také 2 krabičky s bylinkovou kosmetikou. V jedné byla přírodní bylinková mýdla, ručně a s láskou vyráběná. V druhé byla také mýdla, třezalková mastička na bolavá záda, mořské soli s bylinkami a další drobnosti.

Doufáme, že se naše dárky v tombole dočkají těch správných majitelů, kteří z nich budou mít radost a užijí si je.

PS: Dnes už víme, že věnečky chutnali a dostali jsme za ně velkou pochvalu 🙂 a i bylinková kosmetika udělala radost a nám potěšilo, že jeden balíček získala Renatka Kovaříková, což je naše manikérka a pedikérka, který pracuje v našich prostorech a už mockrát nám pomohla a udělala radost, tak je bezva, že jsme jí to pro jednou mohli vrátit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *