Soutěž: nej FOTO obce Loučná nad Desnou a jejího okolí

Home / Akce pro veřejnost / Soutěž: nej FOTO obce Loučná nad Desnou a jejího okolí

Loučná lidem, příspěvková organizace vyhlašuje fotografickou soutěž s tématem:

„obec Loučná nad Desnou a její okolí“

V naší obci právě vzniká nově Informační centrum a pro jeho účely potřebujeme shromáždit co nejvíce fotek naší obce, okolní přírody a Jeseníků. Fotky využijeme především pro web stránky a propagační materiály o naší obci. Bohužel aktuálních fotek máme k dispozici jen minimum a proto prosíme o pomoc.
PRAVIDLA  této fotografické soutěže: 
1. Vyhlašovatelem soutěže je Loučná lidem, příspěvková organizace.
2. Fotografie do soutěže lze zasílat od data vyhlášení soutěže tj. 3. dubna až do 20. června 2018. Je možné zaslat 1-30 fotografií od stejného fotografa. Fotky zašlete na e-mail: loucnalidem@seznam.cz. Prosím jako předmět e-mailu uveďte vždy: „soutěž“ a do těla e-mailu napište Vaše kontaktní údaje: jméno a příjmení, telefon e-mail. 

3. Zaslané fotografie musí být ve formátu JPG nebo PNG, fotografie musí být očíslovány a u každého čísla fotografie prosím uveďte v těle e-mailu popis fotky (ideálně alespoň název, datum vyhotovení apod.)
4. Do soutěže se mohou zapojit občané obce Loučná nad Desnou i návštěvníci naší obce.
5. Tématem jsou fotografie pořízené v katastrálním území naší obce (tedy např. Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Dlouhé stráně, Vřesová studánka, Švýcárna apod.)
6. Zasláním fotografie autor (účastník soutěže) souhlasí s uvolněním své fotografie jakožto volného díla a dává tuto fotografii k dispozici Loučná lidem, příspěvková organizace. Umožňuje zdarma fotografii použít k propagaci naší obce. Samozřejmostí je to, že fotograf bude vždy uveden.
7. Účastník fotografické soutěže souhlasí s tím, že vybrané snímky budou vytištěny, vystaveny např. v rámci výstavy nebo mohou být zveřejněny na internetových stránkách, v tisku či jiných médií.
8. Každý účastník soutěže bude oceněn a nejlepší fotografie budou vyhlášeny v letních měsících, fotografy pozveme na slavnostní akci, vyhlášení a výstavu fotek.
10. Zasláním fotografií do této soutěže účastník potvrzuje, že souhlasí s výše uvedenými pravidly a je si zcela vědom, že fotografie mohou být použity pro účely podpory a propagace naší obce.

Předem Vám moc děkujeme za velkou pomoc a těšíme se na Vaše hezké fotky.

Petra Harazímová – ředitelka Loučná lidem, příspěvková organizace

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *